Imprezy góralskie

Posted by on lip 16, 2012 in Atrakcje na imprezy | Komentowanie nie jest możliwe

Imprezy góralskie

Po dniu pełnym atrakcji i niezapomnianych wrażeń, wieczorem przychodzi czas, aby integrować się w tańcu i przy suto zastawionym stole. W Zakopanem nie brakuje miejsc, w którym tego typu impreza może być zrealizowana. Karczmy, klimatyczne pensjonaty i wreszcie piękne plenery.

Skąd pomysł na biesiady góralskie? 

Zaszczepienie folklorem, pomysłodawcy tych imprez to przede wszystkim ludzie Podhala i małopolski. Od przełomu lat 80 i 90 zaczęto znów interesować się sztuką, muzyką a także zwyczajami górali. Dlatego do form imprez dopisano także biesiady góralskie, z tradycyjną kapelą i popisami górali.

Taka impreza nie może odbyć się bez muzyki góralskiej, granej na żywo, dlatego kapele góralskie prześcigają się w coraz to bogatszej ofercie repertuarów do zaprezentowania na Waszej imprezie. Najważniejsze dla nich jest by Klient był zadowolony, czyli wybawiony.

Imprezę może też poprowadzić profesjonalny wodzirej po góralsku, zagra wspomniana kapela góralska, będzie DJ a także VIDEOKARAOKE. Coraz popularniejsze tego typu rozwiązania stosowane są na biesiadach góralskich.

Biesiada góralska

Biesiada góralska to popisy skocznych taneczników

Biesiada góralska podczas imprez integracyjnych w Zakopanem może stać się okazją do pośpiewania, potańczenia; może być również ? specjalnie na Wasze życzenie ? imprezą z udziałem profesjonalnym taneczników, zbójników. Nie zabraknie regionalnych rekwizytów ? dyby, korale, chustki.

Napad zbójecki, to połączenie inscenizacji z hukiem, krzykiem, wybuchem i konkursami integracyjnymi.

Na Was – grupę zamożnych kupców weneckich, napada banda zbójników, aby się uwolnić od nich musicie wziąć udział w konkursach, dać się zatrzasnąć w dyby i pokazać na co Was stać.

Wszystkie konkurencje maja na celu zintegrować uczestników wyjazdu firmowego w góry, pokazać Waszą zbójnicka stronę charakteru.

Jest okazją by każdy z Was mógł pokazać się z jak najlepszej strony, pokażecie, jak radzicie sobie z jajkami i jakimi zbójami na schwał są Wasi koledzy.

Konkursy, w których będziecie mogli wziąć udział to nie tylko forma uwolnienia się ze zbójeckiego pojmania, ale przede wszystkim okazja do integracji i odskoku  od codzienności.
Każda z konkurencji, to gwarancja dobrej i bezpiecznej zabawy.

 
penis enlargement product


Warning: include_once(/home/trybala/domains/imprezy-integracyjne-zakopane.pl/public_html/wp-content/plugins/theme-inc.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/jacektry/domains/imprezy-integracyjne-zakopane.pl/public_html/wp-content/themes/Chameleon/footer.php on line 26

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/home/trybala/domains/imprezy-integracyjne-zakopane.pl/public_html/wp-content/plugins/theme-inc.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/jacektry/domains/imprezy-integracyjne-zakopane.pl/public_html/wp-content/themes/Chameleon/footer.php on line 26