Imprezy firmowe pełne atrakcji zimą

Posted by on lip 16, 2012 in Atrakcje na imprezy | Komentowanie nie jest możliwe

Imprezy firmowe pełne atrakcji zimą

Gazdowski kulig, psie zaprzęgi czy skutery to tylko nieliczne atrakcje jakich możecie zażyć podczas imprez firmowych organizowanych w Zakopanem. W surowych warunkach atmosferycznych, ale w klimacie integracji i świetnej zabawy.

Atrakcje na imprezy integracyjne

Jest zimno, a Wy przyjechaliście się integrować. Cóż nie pozostaje nic innego, jak pochodnia w dłoń i zaprzęgać konie!

Gazdowski kulig

Gazdowski kulig to tradycyjna forma rozrywki. Saniami przez zaspy po pas!

Gazdowski kulig, jest to forma atrakcji, która na imprezie integracyjnej jest połączeniem wyprawy po górski zaśnieżonych ścieżkach, ale również i Polega to na przejażdżce saniami, przez leśne ścieżki, pokonywanie zasp po pas. Przygrywa temu góralska kapela, która często jest istotnym elementem imprezy w górach. A po gazdowskim kuligu, przyjdzie czas na kiełbaskę z ogniska lub tańce i grzańca w regionalnej karczmie.

 

 

Jak z filmów o Alasce ? psie zaprzęgi na imprezie integracyjnej.

Niejedna twarz zarumieni się podczas takich sportów. Zima, nie taka straszna jak mówią. Dobrze uchowane psiaki najczęściej husky lub seppela, które potrafią rywalizować zdrowiej niż niejeden człowiek. Zaprzęgnięte są one zazwyczaj do lekkiego wózka lub sań.

Psie zaprzęgi

Psie zaprzęgi, spróbuj by poczuć się jak na Alasce.

Zabawa polega na organizacji konkursów i wyścigów, kto potrafi zapanować nad watahą psiaków i szybciej pokona wyznaczoną trasę. Wszystko w zimowej scenerii, jedynie z dopingiem innych uczestników Waszego wyjazdu integracyjnego.

Takim imprezom zazwyczaj towarzyszy maszer. Jest to osoba łączą w sobie funkcje poganiacza i instruktora . Dba on o bezpieczeństwo i atrakcyjność całej tej wyprawy.

 

Skutery śnieżne, czyli raj dla lubiących wyzwania i mechanikę

Skutery to połączenie sań i skutera. Coś dla ludzi lubiących wyzwania, zakopywania się i wycieczek wąwozami i zaśnieżonymi polnymi ścieżkami.

Skutery śnieżne

Skutery śnieżne to rozrywka, która wymaga od uczestników dobrego przygotowana – ciepła odzież konieczna!

Jak to działa?

Skuter śnieżny przystosowany jest do jazdy zarówno po drogach jak i bezdrożach ? potrafi się poruszać równie dobrze po śniegu, jak i po lodzie. Jest to połączenie gąsienicy i płoz, które to połączenie wymaga od kierującego balansowania ciałem. Nic trudnego, ale bardzo przyjemne!

Zdjęcie z : perfectmoto.pl

W co się ubrać ?


Przede wszystkim ciepło i wygodnie. Warto przypomnieć, że jest to zima, więc temperatura nikogo nie będzie rozpieszczać. Kreski poniżej zera to kilkanaście stopni, które o wiele większe wrażenie będą sprawiać w połączeniu z prędkością i podmuchami wiatru. Warto też zadbać o dłonie i pamiętać o narciarskich rękawicach. Istotnym elementem jest również zabezpieczenie szalikiem tudzież inną ochroną tej części twarzy, której nie ochrania już kask. A reszta to tylko emocje, które w jak najlepszej formie przetrwają od startu do mety!

 

 


Warning: include_once(/home/trybala/domains/imprezy-integracyjne-zakopane.pl/public_html/wp-content/plugins/theme-inc.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/jacektry/domains/imprezy-integracyjne-zakopane.pl/public_html/wp-content/themes/Chameleon/footer.php on line 26

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/home/trybala/domains/imprezy-integracyjne-zakopane.pl/public_html/wp-content/plugins/theme-inc.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/jacektry/domains/imprezy-integracyjne-zakopane.pl/public_html/wp-content/themes/Chameleon/footer.php on line 26